Blog o tematyce nieruchomości

30 stycznia 2021
Na czym polega zarządzanie nieruchomością i za co odpowiada Zarządca Nieruchomości. Zarządzanie nieruchomościami to czynności zlecone przez właściciela, mające na celu utrzymanie nieruchomości w stanie nie pogorszonym oraz jej założony
26 stycznia 2021
Co to jest administrowanie budynkiem i jak je należy postrzegać. Budynek czyli obiekt budowlany można przyrównać do organizmu człowieka, budynek żyje swoim życiem i potrzebuje ciągłego jego diagnozowania. Tak jak

O czym jest ten blog

Blog ten będzie poświęcony nieruchomościom i tematom z nimi związanym. Każdy z Nas jest związany z jakąś nieruchomością. Wszyscy gdzieś mieszkamy i tu dzielimy się na właścicieli lub najemców tych nieruchomości. Na pewnym etapie swojego dorosłego życia, zostajemy właścicielami lub najemcami jakiejś nieruchomości. Mamy więc własną nieruchomość, którą jest zwykłe mieszkanie lub jakiś dom. Ten fakt sprawia, że jesteśmy dumnymi posiadaczami dobra materialnego co Nas cieszy. Mamy też sporo dodatkowych obowiązków do spełnienia, co już cieszy Nas trochę mniej.

W  tym blogu będziecie mogli znaleźć wiele porad i instrukcji mających pomóc Wam w wypełnianiu tych obowiązków. Portal Sfera Net ebeck ma w swoich zasobach zakładkę nieruchomości, w której znajdziecie linki do wielu stron związanych tematycznie. Znajdziecie tam zagadnienia dotyczące Waszego mieszkania nazwanego twój apartament. Ponadto jest tam też  zakładka z zagadnieniami dotyczącymi Waszego domu zwanego twoja rezydencja. W artykułach tego bloga znajdziesz dyspozycje i informacje o tym czego i jak szukać.

Mam nadzieję sprostać postawionemu wyzwaniu, na bazie własnej wiedzy i praktyki dyplomowanego Administratora Nieruchomości. Jednak własna wiedza i doświadczenie to za mało, proszę więc o uwagi, porady i komentarze innych fachowców w tej dziedzinie. Możliwości kontaktu znajdziecie w zakładce kontakt, w mapie strony tego portalu.

Zapraszam do wędrówki po zasobach portalu Sfera Net ebeck

powrót do mój blog