Blog 
o tematyce zdrowia

O czym jest ten blog

O czym będzie ten blog, a raczej po co będzie on pisany.

Portal Sfera Net ebeck powstał z myślą o ludziach takich jak ja, doświadczonych nagłą utratą możliwości funkcjonowania w dotychczasowych realiach życia. Ktoś kto przeżył udar mózgu może właśnie być tak doświadczony. Jak się odnaleźć w realiach nowego życia jest bardzo trudno podpowiedzieć. Aby o tym stanie mówić trzeba go doświadczyć. Jednak ludzie po udarze raczej nie myślą o siadaniu przy klawiaturze komputera i serfowaniu po internecie. To moim zdaniem duży błąd, a przedstawienie argumentów które zmobilizują „udarowców” do wymiany własnych doświadczeń z innymi podobnymi, to słuszny cel.

Taki właśnie cel ma być motorem i motywacją do pisania tego bloga. Pisząc kolejne artykuły będę się starał udowodnić, że to nie moja chora wyobraźnia ale realne możliwości i potrzeby są sposobem wzajemnej pomocy sobie samym.

powrót do mój blog

14 stycznia 2021
Ten kolejny blog będzie podsumowaniem osiągnięć rehabilitacyjnych w specjalistycznej placówce rehabilitacyjnej. Ponadto chcę tu również pochylić się nad możliwościami terapeutycznymi przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu elektronicznego. Najpierw ukłon w stronę wspaniale
05 grudnia 2020
Spastyczność to wyrok, który został wydany na ciebie ale bez twojego udziału. Ktoś trzeźwo i sucho oceniający to z boku powie, że to nie do  końca tak bez twojego udziału.